Kniha - Vesmírni piráti

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6

⭐⭐⭐⭐⭐ 1000+ hodnotení obchodu

Zábavná a uletená knižka o partičke vesmírnych pirátoch a ich bláznivých príbehoch počas casty naprieč vesmírom z pera Ivana Holuba. Začítajte sa do vesmírnej odysey mimozemského chlapca Luku a spolu s ním navštívte množstvo najrozmanitejších planét, spoznávajte prečudesné bytosti a zažijete skutočne nevšedné dobrodružstvá.

Malý Luka sa na svoju napínavú púť nevydal dobrovoľne. Uniesli ho tí najnešikovnejší a najzadubenejší piráti, akí kedy brázdili hviezdnu oblohu. Napriek všetkému sú však presvedčení, že patria k tým najstrašnejším hrdlorezom v dejinách a ich kapitán Skazimor to o sebe dokonca s obľubou hovorí. V skutočnosti skazia všetko, na čo len siahnu a každý z ich „skvelých" nápadov ženie popletenú posádku od jednej katastrofy k druhej. No za žiadnych okolností nestrácajú optimizmus, pretože túžba po sláve a bohatstve nepozná hranice. Osudy našich hrdinov navždy zmení možnosť získať slávny pirátsky Poklad siedmich kapitánov. Na túto bájnu korisť si však brúsia zuby aj mnohí iní dobrodruhovia. Aj Krásavec Tonny, Prefíkanec Mudry i skutočný postrach vesmíru Bleskový Pedro sa pustia do šialenej naháňačky vesmírom. Skazimor a celá jeho posádka veria, že to budú práve oni, kto sa zmocní najväčšieho bohatstva vesmíru.... 

✔️ Možná platba na dobierku pri doručení
✔️ Vyrobené a vytlačené v SR

✔️ Garancia vrátenia plnej čiastky bez udania dôvodu

arrow

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €11,90
Ušetríte €2,40 (–20 %)
€9,50    
Kód tovaru 551
Značka VIKTORIO
Kategória Pre deti
 

Jedna z mojich najoblúbenejších kníh, ktoré som mal tú česť ilustrovať. S dušou dieťaťa napísané dobrodružné príbehy, vyšperkované profily hlavných postáv, skvelé hlášky a veľa, veľa zábavy.  


"Prajem vám, aby vám knižka priniesla minimálne toľko radosti ako som mal ja pri jej tvorbe."

viktor-fotoViktorio-podpis-cierna-bez-c (1)
Viktor Csiba - autor

Balenie obsahuje:
- 1x kniha v pevnych doskách s prebalom

Špecifikácia:

Hmotnosť 0.63 kg