Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2068 hodnotení
5
2023x
4
29x
3
4x
2
1x
1
11x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JR Avatar autora Jana Ratkovská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
OJ Avatar autora Oľga Joščáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
MS Avatar autora Mariana Svetlikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Supet
P Avatar autora Petra Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Krásne zabalené a super rýchle dodanie. Ani som to nerozbalila, budú ako darček.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
JS Avatar autora Jana Surinová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
DB Avatar autora Dana Barinková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Perfektné. Len keby boli pod karikatúrami mená hercov, hlavne pre mladšie generácie
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
LI Avatar autora Lumtzerová Iveta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
JJ Avatar autora Jana Jasenková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
veľmi
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
M Avatar autora Marie Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
rýchla dodávka krásne karty
P Avatar autora Pata Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
L Avatar autora Lucy Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
D Avatar autora Dáša Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Veľmi som spokojná, doporučujem....
Z Avatar autora Zuzka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020
Veľmi rýchle dodanie, hneď na druhý deň ????, budú ako darček, sú krásne zabalené, takze som ich ešte nerozbalila ???? Dakujem
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2020

Ovládacie prvky výpisu

2070 položiek celkom